Oprogramowanie – fundament przedsiębiorstwa

Sprawne zarządzanie firmą wymaga dostosowanego do potrzeb oprogramowania. To fundament dla skutecznie działającego przedsiębiorstwa. Oferujemy dostarczenie i wdrożenie odpowiednich programów, które usprawnią działanie firmy.

Zamów bezpłatny audyt

IT powinno pomagać Twojej firmie się rozwijać, a nie być źródłem problemów

Na co pozwoli Ci nasze oprogramowanie?

Software, który zapewniamy, to sprawdzone rozwiązania, które posłużyły wielu innym firmom w zarządzaniu i obsłudze projektów. Ich wdrożenie usprawni funkcjonowanie w następujących obszarach:

Zamów bezpłatny audyt

zarządzanie całością firmy oraz koordynacja pracy poszczególnych działów i pracowników

aplikacje do zarządzania bazą danych

narzędzia do codziennej pracy

ochrona zasobów oraz wirtualnego środowiska pracy

Na co pozwoli Ci nasze oprogramowanie?

Software, który zapewniamy, to sprawdzone rozwiązania, które posłużyły wielu innym firmom w zarządzaniu i obsłudze projektów. Ich wdrożenie usprawni funkcjonowanie w następujących obszarach:

zarządzanie całością firmy oraz koordynacja pracy poszczególnych działów i pracowników

aplikacje do zaządzania bazą danych

narzędzia do codziennej pracy

ochrona zasobów oraz wirtualnego środowiska pracy

Lista oprogramowania

Symfonia

Oprogramowanie Symfonia przeznaczone jest do zarządzania małymi i średnimi firmami. Seria programów pozwoli na sprawną obsługę: księgowości, sprzedaży, produkcji, kadr i płac, systemów rachunkowych oraz systemów ERP.

Rozwiązania, oferowane przez Symfonię, dostosowane są do różnych typów biznesu i potrzeb danego klienta.

Automatyzacja poszczególnych działów umożliwia sprawny i szybki obieg dokumentów, bez zbędnych papierów. Oprogramowanie ułatwia prowadzenie przedsiębiorstwa zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Microsoft

Pakiet aplikacji Microsoft umożliwi sprawne zarządzanie firmą oraz poszczególnymi jej podzespołami. Dzięki aplikacjom w chmurze możliwa będzie współpraca z zatrudnionymi, niezależnie od tego, gdzie przebywają.

Usprawniona komunikacja online, przechowywanie i udostępnianie danych zwiększają produktywność oraz jakość pracy tak stacjonarnej, jak i zdalnej. Microsoft oferuje także zwiększenie cyberbezpieczeństwa danych i pracowników.

Oferta tego oprogramowania jest dostosowana do wielkości i potrzeb Twojej firmy.

Office 365

Pakiet programów Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Outlook oraz Teams. Znane i powszechnie stosowane programy biurowe umożliwiają profesjonalne tworzenie i redakcję dokumentów, prezentacji oraz arkuszy kalkulacyjnych. Zestaw aplikacji ułatwi współpracę online dzięki notesowi, kalendarzowi oraz wirtualnemu dyskowi. Program Teams usprawni pracę zdalną całego zespołu.

Elastyczny pakiet Office 365 oferuje rozwiązania tak dla użytkowników domowych, jak i biznesowych.

Windows Server

System operacyjny Windows Serwer to narzędzie do obsługi serwerów tak w dużych, jak i małych czy średnich przedsiębiorstwach. Jego najnowsza wersja łączy lokalne środowisko z platformą Azure. Dostępny jest w trzech wariantach, dostosowanych do potrzeb klienta: Essentials, Standard oraz Datacanter.

Dzięki temu oprogramowaniu:

  • ułatwisz migrację danych,
  • zwiększysz bezpieczeństwo systemów oraz plików,
  • stworzysz aplikacje w chmurze i zmodernizujesz już istniejące,
  • zbilansujesz swój budżet.

VMWare

VMWare pozwoli na stworzenie prawdziwej, wirtualnej infrastruktury firmy. Ta cyfrowa baza danych umożliwia wykorzystanie wszystkich zasobów przedsiębiorstwa w chmurze.

Oprogramowanie zapewni wiele różnych, intuicyjnych w użytku i powiązanych ze sobą chmur danych. Dzięki temu będziesz mógł tworzyć i modernizować aplikację oraz zwirtualizujesz zasoby.

VMWare zapewnia wygodną pracę z każdego miejsca z dostępem do Internetu, przy zachowaniu maksymalnego poziomu zabezpieczeń.

Veeam

Veem to światowy lider w dziedzinie modernizacji backupu, bezpieczeństwa danych w chmurze oraz ich odzyskiwania, w przypadku awarii. Oprogramowanie ochroni dane, tworząc jego kopie zapasowe i zabezpieczając przed ich utratą.

Veem współpracuje z wieloma produktami partnerskimi, dzięki czemu jego systemy można łatwo połączyć z już istniejącymi zasobami klienta. Dzięki temu, przeniesienie danych do chmury i ich optymalizacja będzie procesem bezproblemowym.

Oprogramowanie usprawni migrację danych, zwiększy bezpieczeństwo przed różnymi atakami oraz zapewni lepszą kontrolę przestrzegania przepisów.

Eset

Eset to profesjonalne oprogramowanie zapewniające cyberbezpieczeństwo. Kompatybilne z systemami Windows, Linux, iOS oraz Android zapewni nie tylko ochronę antywirusową, ale także zabezpieczy hasła oraz dane.

Zapewnia kompleksową osłonę przed atakami wirusowymi, ransomwerowymi czy programami szpiegującymi. Zabezpieczy zakupy internetowe, konta bankowe, przelewy oraz wirtualne portfele.

Eset stoi na straży spokoju nie tylko firmy, ale też domu. Zabezpieczy domowy router oraz ochroni kamery internetowe przed nieuprawnionym użytkiem.

Zamów bezpłatny audyt